09.09.2017

Sierpień - Hi Summer! #2


Ten miesiąc był dla mnie bardziej podróżniczy od poprzedniego. Co się w tym czasie działo? Czyli podsumowanie miesiąca - sierpień.


WOODSTOCK


Sierpień zaczęłam od wyjazdu trzy dniowego na Woodstock. Mogę Wam śmiało polecić to wydarzenie, jeśli chcecie wybrać się z grupką znajomych. Atmosfera jest bardzo pozytywna, ludzie przyjaźnie nastawieni. Co 15 min zwykły człowiek przytulał cie bez powodu, od tak. Mega kreatywność, przebieranie się, tworzenie ciekawych zwierzaków - mam na myśli m.in pieska z puszek. Wielkie zbiorowisko pozytywnej energii. Jestem niemal pewna, że wrócę tam za rok!


HISZPANIA


Tydzień w Hiszpanii, a właściwie w Catalonii minął mi bardzo szybko i w miłej atmosferze. Woda w morzu była idealna, a słońce nie przygrzewało i było bardzo znośnie, bez większych upałów. Wieczory spędzałam chodząc po mieście, oraz grając w karty. Oprócz tego zwiedziłam parę miejsc (możecie zobaczyć z nich fotorelację) m.in Barcelonę i Blanes z ogrodem botanicznym.


FILMY I SERIALE


Po dwóch miesiącach zwlekania oglądnęłam w końcu film Król Artur: Legenda miecza. Nie byłam z nim zbytnio zachwycona, ale nie był najgorszy. Nie urzekły mnie efekty specjalne, szybkie przeskoki i mała ilość dialogów. Po prostu niektórych rzeczy było za dużo, a innych za mało. Znajdzie się jeszcze Baywatch. Słoneczny Patrol z udziałem Zaca Efrona i Dwaynem Johnsonem. Jak na komedię to był bardzo udany film (nie był mega głupi jak większość). Mogę go śmiało polecić. Piękna i Bestia (ta z Emmą Watson oczywiście) urzekła mnie swoją wiernie odzwierciedloną fabułą. Wiadomo zabrakło paru elementów, ale da się na to przymknąć oko. Co do serialu zaczęłam Plotkarę. Od taki serial, który wciąga, ale jest na luzie.

SESJE ZDJĘCIOWE


W tym miesiącu udało mi się zrealizować trzy sesje zdjęciowe. Z każdej jestem tak samo dumna. Dzięki pracy z ludźmi mogę się dalej rozwijać w kierunku fotografii. Zauważyłam spore postępy od moich ostatnich sesji. Możecie zobaczyć resztę zdjęć z Martą oraz Kasią..

Na dodatek podrzucam wam piosenkę którą w ostatnim czasie bardzo polubiłam
Fall Out Boy - Young And Menace

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę nie zaśmiecajcie tego bloga swoimi linkami, czy pytaniami o obserwacje. To nie o to chodzi.

Twórzmy lepszą blogosferę.
:)