01.07.2017

Witaj na blogu!

pierwszy post, witaj na blogu, bloggerNie będę tutaj w tym poście się przedstawiała, bo po co? Znajdziecie to wszystko w zakładce O mnie 

Przez dwa miesiące bawiłam się kodem html, aby na bogu było wszystko dopięte na ostatni guzik. Uwielbiam mieć zrobione coś dobrze, aby nie wprowadzać później jakiś drastycznych zmian.
Samo wymyślenie nazwy na bloga zajęło mi tydzień! Na początku miało być coś prostego typu imię i nazwisko, ale takich blogów jest mnóstwo. Wiadomo profesjonalnie to brzmi, ale mi brakowało tego czegoś. Trzeba było obrać jeszcze tematykę, a jako, że na fotografowaniu znam się lepiej niż na gotowaniu, to miała być nazwa jakoś z tym powiązana. Nagle znikąd, jak na kartce zaczęłam rysować fale to w głowie zaświeciła się żarówka i bingo! 

Balans świetnie nawiązuje do fotografii pod tym względem, że istnieje właśnie już takie pojęcie jak "balans bieli".  Zaś połączenie dwóch pojęć dało to coś! Dla mnie właśnie w znaczeniu dosłownym nazwa bloga oznacza taką różnorodność (odcienie, kategorie, tematyki) w fotografii. 


5 komentarzy:

 1. Witam w blogosferze, świetna nazwa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia w blogowaniu :)
  Czekam na kolejne posty!
  Pozdrawiam i zapraszam ♥
  https://marianna-i-kot.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Love your post dear ♥
  If you want check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle . Maybe we can follow each other and we can be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaaakie śliczne zdjęcie :3
  Zapraszam do mnie, może wspólna obserwacja? :)

  veronicalucy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w blogowaniu!
  xxPozdrawiam, obserwuję <3

  http://xpatrycja.blogspot.com/2017/06/nowosci-pielegnacyjne-neutrogena-evree.html

  OdpowiedzUsuń

Proszę nie zaśmiecajcie tego bloga swoimi linkami, czy pytaniami o obserwacje. To nie o to chodzi.

Twórzmy lepszą blogosferę.
:)